جلسات کوچینگ خصوصی (coaching)

کوچینگ خصوصی


یکی از خدماتی که آکادمی چکاره شم؟ درجهت کمک کردن به افراد برای شناخت بهترخودشان و درنهایت انتخاب دقیق ترمسیرشغلی شان ارائه می دهد، جلسات کوچینگ خصوصی می باشد.

اگر شما هم در حال انتخاب رشته تحصیلی، انتخاب شغل و حتی به دنبال تغییر رشته و شغل هستید و همینطور به فکر برندسازی شخصی و راه اندازی کسب و کار شخصی تان هستید، می توانید ازاین جلسات کوچینگ خصوصی استفاده کنید.

 • فرآیند جلسات کوچینگ خصوصی به چه صورتی میباشد؟

در این جلسات من به عنوان یک کوچ (coach) در یک فضای کاملا امن و بدون قضاوت، با فرد مراجعه کننده (client) کار کرده و به فرد مراجعه کننده کمک می‌کنم که:

1_ فرد ابتدا استعداد و توانایی های ذاتی خود را کشف کرده و سپس راهکارهایی به او ارائه می دهم که بتواند استعداد های خود را پرورش دهد.

2_ در مرحله بعد،همچنان به کشف کردن ادامه میدهیم و من به عنوان کوچ به شما کمک می کنم که علایق واقعی و ارزش های درونی تان را پیدا کنید.

3_ مرحله سوم، مرحله ی ترکیب کردن است:

یعنی من علاوه بر کوچ کردن همدلانه شما، به شما راهکارهایی ارائه می دهم که بتوانید استعداد های کشف شده، علایق واقعی و ارزش های درونی تان را باهم ترکیب کرده و از دل این ترکیب کردنه، به یک یا چند شغل منحصر به فرد برسید، این مرحله بسیار مهم است!.

4_ سپس باز با یکدیگر به مسیرمان ادامه می‌دهیم و این بار نیاز بازار را برای شغل هایی که کشف کرده ایم بررسی می کنیم تا در نهایت شما با یک تصمیم علمی به یک انتخاب نهایی برسید و آماده برداشتن قدم های اجرایی شوید.

5_ اکنون زمان طراحی مسیر است!

شما بایستی در این مرحله پلن و برنامه هایی را برای خلق شغل منحصر به فردتان ایجاد کنید تا به دنیا و بازار برند شخصی جدیدتان را معرفی کنید.

6_ مسلما در این راه با موانع و ترس هایی رو به رو خواهی شد، ترس از حرف دیگران، ترس از خارج شدن از منطقه ی امن، ترس از دست دادن درآمد فعلی، ترس از دشواری های مسیر جدید، بلوک های ذهنی و … .

اما نگران نباشید من کنارتان هستم و همه ی این موارد را باهم بررسی کرده و پشت سرخواهیم گذاشت.

هر چی که باشه، باهم قراره که بسازیمش.

 • این جلسات کی، چطوری و کجا برگزار می‌شود؟

ما در آکادمی چکاره شم برای جلسات کوچینگ خصوصی چند طرح مختلف داریم که می توانید بسته به نیازتان یکی از آن ها را انتخاب کنید:

1) کوچینگ خصوصی 4 جلسه ای (یک ماهه):

در این طرح، هفته ای یک جلسه ی یک ساعته (در روز و زمان مشخص شده بین من و شما) به صورت آنلاین برگزار می‌شود، که بعد از این 4 جلسه اگر تمایل داشتید دوباره می‌توانیم جلسات را ادامه دهیم.

مبلغ کوچینگ خصوصی یک ماهه: 1,195,000 تومان می باشد.

2) کوچینگ خصوصی 12 جلسه ای (سه ماهه):

در این طرح نیز هفته ای یک جلسه یک ساعته (در روز و زمان مشخص شده بین من و شما) به صورت آنلاین برگزار می شود.

مبلغ کوچینگ خصوصی سه ماهه:

2,995,000 تومان می باشد، که البته میتوانید آن را در 2 مرحله پرداخت کنید.

بیل گیتس می گوید:

هر فردی به یک کوچ نیاز دارد، فرقی هم نمی کند که آن فرد بسکتبالیست، تنیس باز، مهندس مکانیک، دندانپزشک و یا مدیرباشد، هر فردی در هر شغلی نیاز به یک مربی دارد.

مربی من خانم شرون می گوید: همه ما به افرادی نیاز داریم که نظرشان را درباره ی کارِما ابرازکنند، و‌‌ ما اینطوراست که کارمان را بهبود می دهیم.

متاسفانه گروهی از افراد هستند که تقریبا هیچ وقت به طور منظم بازخوردی ازکارهایشان نمی گیرند تا که درانجام بهترکار، کمکشان کند.

هدیه:

از شما ممنونیم که تا اینجا همراه ما بوده اید، به پاس همراهی شما عزیزان، یک جلسه کوچینگ خصوصی رایگان به عنوان هدیه برای شما در نظرگرفته ایم، برای دریافت این هدیه همین الان فرم زیر را پرکرده و برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت هماهنگی های لازم با شما انجام شود.


  همچنین شما می توانید برای راهنمایی، هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید:

  در واتساپ پیام بدید:

  +989356622948

  در تلگرام پیام بدید:

  @meysamentezami

  دراینستاگرام پیام بدید:

  @che_kare_sham

  تعریف کوچینگ:

  در پایان هم از شما دعوت می کنم که تعریف کوچینگ از زبان فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF) و دیگر چهره های شاخص این حوزه را باهم بخوانیم:

  کوچینگ از نگاه ICF (International Coaching Federation):

  فدراسیون جهانی کوچینگ ICF، بزرگترین سازمان ناظر کوچینگ حرفه ای در دنیا، این تعریف را از کوچینگ ارائه می دهد:

  « کوچینگ نوعی مشارکت مستمر جهت کمک به مراجعه کنندگان است که مراجع را به فکر می کشد و خلاقیت درون آن را بیدار می کند تا به نتایج رضایت بخشی در زندگی شخصی و حرفه ای خود دست پیدا کند. در طول روند کوچینگ، مراجعه کنندگان آگاهی بیشتری به پتانسیل خودشان پیداکرده و عملکرد کیفیت زندگی خویش را بهبود می بخشند ».

  کوچینگ از نگاه تیموتی گالووی:

  کوچینگ ازنگاه تیموتی گالووی:


  کوچینگ ازنگاه اریک پرسلو:

  کوچینگ ازنگاه اریک پرسلو:


  کوچینگ ازنگاه جان ویتمور:

  کوچینگ ازنگاه جان ویتمور:


  کوچینگ ازنگاه سارا گورنال:

  کوچینگ ازنگاه سارا گورنال:


  کوچینگ ازنگاه میثم انتظامی:

  کوچینگ ازنگاه میثم انتظامی:


  بنابراین اگر بخواهیم تعریف ساده و جامع از کوچینگ داشته باشیم:

  « کوچینگ یعنی کمک به مراجع برای افزایش آگاهی و سپس اقدام به جلو ».

  و اگر به صورت عامیانه بخوام بگم: کوچینگ ماهی دست تون نمیده، بلکه ماهی گیری یادتون میده.